Life - Ratownictwo Medyczne

Szkolenia i kursy z udzielania pierwszej pomocy

W zależności od grupy docelowej szkolenia zostały podzielone na pięć kategorii.

Szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników firm i instytucji

Podczas szkolenia omawiamy wiele stanów zagrożenia zdrowia i życia, do jakich najczęściej wyjeżdżają zespoły ratownictwa medycznego. 

Omawiamy łańcuch życia z użyciem automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED. Zajęcia praktyczne odbywają się z użyciem fantomów.

Szkolenia dla najmłodszych

Pierwsza pomoc dla dzieci to zajęcia edukacyjne, podczas których ratownik medyczny mówi o ratowaniu życia, jak dbać o zdrowie, aby nie chorować oraz o nawykach prozdrowotnych.

Poprzez zabawę uczymy dzieci rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych oraz odpowiedniego zachowania się w momencie ich wystąpienia.

Szkolenia na piknikach i festynach rodzinnych

Podczas imprez plenerowych takich jak pikniki rodzinne, rozkładamy nasz przestronny namiot, pod którym przeprowadzamy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.

Taki sposób szkolenia posiada jeszcze jedną zaletę, ponieważ oprócz szkoleń dodatkowo zabezpieczamy medycznie imprezę.

Integracja z pierwszą pomocą

Dla firm, które organizują imprezy integracyjne dla swoich pracowników mamy specjalną ofertę, w której tworzymy stacje szkoleniowe z udzielania pierwszej pomocy, o różnorodnej tematyce ratowniczej.

Jest to wspaniała okazja do integracji oraz zdobycia niezbędnej wiedzy.

Pierwsza pomoc zaawansowana

Szkolenia kierowane są do osób związanych z medycyną oraz tych, które chcą zdobyć szerszą, bardziej zaawansowaną wiedzę ratowniczą.

Podczas szkoleń korzystamy ze specjalistycznego sprzętu medycznego używanego w ambulansach ratownictwa medycznego.

Call Now Button